Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Dom Andrzejówka

Andrzejówka, lubelskie

  • 479 000 zł
  • 220 m²
  • 2 177,27 zł/m²

Zdjęcie

Ewa Koziara

Skontaktuj się

Dom Andrzejówka

Andrzejówka, lubelskie

zaktualizowane:
2 kwietnia 2026

479 000 zł

220 m²

2 177,27 zł/m²

Dom Andrzejówka

Zaktualizowane: 2 kwietnia 2026

479 000 zł 220 m² 2 177,27 zł/m²

Rodzaj domu:
dom wolnostojący
Liczba pokoi:
4
Powierzchnia działki:
-
Miejsce postojowe:
garaż
Rok budowy:
2025

Rodzaj domu:

dom wolnostojący

Liczba pokoi:

4

Powierzchnia działki:

-

Miejsce postojowe:

garaż

Rok budowy:

2025

Szczegóły ogłoszenia

  • Typ oferty: dom na sprzedaż
  • Cena: 479 000 zł (2 177,27 zł/m²)
  • Rynek: pierwotny (zobacz inne nowe domy Andrzejówka)
  • Dostępny: natychmiast
  • Forma własności: własność
  • Charakterystyka domu 220 m² (176,55 m² powierzchni użytkowej), 4 pokoje; stan: do wykończenia
  • Budynek: dom wolnostojący; rok budowy: 2025
  •   technika budowy: tradycyjna; materiał budowy: pustak; pokrycie dachu: blacho-dachówka
  •   instalacje: nierozprowadzone; okna: plastikowe
  • Kuchnia: aneks kuchenny
  • Media: prąd, kanalizacja
  •   Internet
  • Miejsce parkingowe: garaż (2 miejsca parkingowe)

Oferta na wyłączność – nie szukaj dalej

Lokalizacja

Opis nieruchomości

Wyjątkowy dom parterowy w sąsiedztwie lasu

Andrzejówka, gm. Biłgoraj

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą sprzedaży nowoczesnego domu jednorodzinnego . To idealne miejsce dla osób szukających ucieczki od zgiełku miasta, nie rezygnując przy tym z szybkiego dostępu do pełnej infrastruktury.

Lokalizacja:

Nieruchomość położona jest w malowniczej i czystej ekologicznie miejscowości Andrzejówka, zaledwie 12 km od Biłgoraja. (...)

Agent

Ewa Koziara

661 522...

661 522 882

84 686 03 05

Administratorem danych osobowych jest NNV sp. z o.o. Cele przetwarzania i Twoje prawa.

Wysyłanie wiadomości

Wiadomość została
wysłana

wyślij kolejną wiadomość

Wystąpił błąd w trakcie wysyłania wiadomości

OK

Kontakt

Agent

Ewa Koziara

661 522...

661 522 882

84 686 03 05

Z góry dziękujemy za powołanie się na Nieruchomosci-online.pl

Administratorem danych osobowych są NNV sp. z o.o. i Ogłoszeniodawca. Cele przetwarzania i Twoje prawa.